Home Apps Entertainment
IPTV Shqip APK icon

IPTV Shqip APK

Aplikacioni me i kompletuar dhe me i besueshmi nga te gjithë. We have the latest application version and 4 older versions apk available.
100+
Thousand
Downloads
07/26/18
Last updated
4.2+
Android version
15.73 Mb
App size
Everyone
Content rating
Free
Price

Here are some comments of users who have installed the application, you can consult before downloading and installing.

Dardan Gjoshi July 31, 2018

Aplikacion shune i mire qe funksionon shume mire edhe ne pajisje pak me te dobeta per nga performanca. Nje minus keto reklamat e shumta qe po vonojne hapjen e programeve.

A Google User August 1, 2018

Prsh. Muntsisht dokumentar diqka me na qit.Exp natyr diqka ose tring planet.klm tung

Kreshnik Polloshka August 11, 2018

Sportet nuk hapen . Arena si dhe sportet 4g duhet të rregullohen.
More >>

The description of app by: Albanian App Developer

Aplikacioni me i kompletuar dhe me i besueshmi nga te gjithe
Rate this app

We'd love to hear from you. Do you want to give us your opinion?

Ratings and reviews
4.5
4.76K+ total
5 3,925
4 232
3 119
2 83
1 405
More >

Previous versions (4)

Apps Recommended

More >

Similar

More >

Developer

More >

Trending